KURUMSAL

Hakkımızda

Net Akademi olarak çocuklarımızın eğitimine destek vermeye başladık.  Başlangıçta da, bugün de ilkemiz hep öğrenciyi eğitimin merkezine koymak olmuştur. Biliyoruz ki, her insanın öğrenme biçimi farklıdır. Temel bilgisi ne olursa olsun, herkes en iyi eğitimi almayı hak eder. Bu gerekçeden yola çıkarak asla “Biz öğrenciyi seçerek alıyoruz” demedik. İnsan eğitim için seçilmez, eğitim aldıkça seçkinleşir. Dershanecilikte edindiğimiz tecrübe ve başarıyı uzaktan eğitim ile birleştirdik… Gelişmeye devam ediyoruz.

Sözlerimiz klasik dünyanın ötesinde olmalı. Dünya artık yalnız insana ait değil. İnsan yarattığı makine ile konuşmaya da başladı. Bizler geleceği doğru araştırmalıyız. Ülkemizde yetişen gençlerimiz Anadolu kültürüne sahip çıkacak kadar coğrafyasını tanımalı. Bilmeli ki bu coğrafya onun kaderidir. Bu kaderin içerisinde tarih bilinci de olmalı ki; Avrupa’nın neresinde ya da Asya’nın hangi köşesinde oldukları konusunda net fikirleri olmalı. Üreten bir Türkiye’de tarımı neden son teknolojiyle yapmaları gerektiğini bilmeli. Sonuç olarak hedefimiz coğrafyasının, tarihinin, tarımının, teknolojinin ve insanın farkında olan bir neslin yetişmesine katkı sunmaktır.

Misyon

  1. Toplumumuza yararlı, pozitif düşünebilen ve oluşturduğu değerlerle ülkesini tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmek,
  2. Ülkemizin refah ve huzurunu arttırmanın, cehaleti en aza indirmenin yollarını hedef alıp doğru yolda ilerlemek,
  3. Ulu önder M.Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaş yolda ilerlemek en temel amaçlarımızdandır.
  4. Bizler için önemli olan, bilim ve ilmin ışığında, öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek ve başarılarının ömür boyu devam etmesini temin edecek temelleri atmaktır.
  5. Asıl olan kişiye verilen eğitim değil, kişinin aldığı eğitimi tüm hayatı boyunca uygulaması ve kendisini her zaman yetiştirmesidir.
    Tüm eğitim ve idari kadromuzla öğrencilerimizin başarısı için çalışmayı taahhüt ederiz. Öğrencilerimizin başarısı bizlerin başarısıdır düşüncesiyle hareket ederek; ülkemize, vatanımıza hayırlı işler yapma ve katkı koyma yolunda emin adımlarla yürüyeceğimizin sözünü veririz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda ve devrimlerinin ışığında evrensel ve ulusal sorunlara karşı sorumluluk duyabilen, geleceğin lider kadroları içinde yer alabilecek, demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkan, çağın gerektirdiği gelişim ve değişimlere ayak uydurabilen, ana dilinin yanı sıra en az bir yabancı dili etkin olarak kullanabilen, spora ve sanata ilgili, kültürler arası kavrayışa sahip, araştıran, üreten, hem sosyal hem akademik yönden nitelikli öğrenciler yetiştirerek onları yüksek öğrenime hazır hale getirmek, öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimiz ile, bir eğitim kurumunu, birlikte elele vererek yürütmek,

Vizyon

Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin değerlerine bağlı, milli ve yerli eğitimin gücüne inanan, Türk Milleti’ne karşı sorumluluklarının bilincinde kadrolarla cennet ülkemize katkı sunmayı asli görevimiz bilmekteyiz. Ulu Önder M.Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda ve açtığı yolda “İstikbali göklerde ve sahip olduğu asil kanda arayan” nesiller yetiştirme gayreti içindeyiz. Milli duyarlılıklara sahip, geleceğin lider kadroları içinde yer alabilecek, demokratik hukuk devleti normlarına bağlı kuşaklara emek vermenin onurunu yaşamaktayız.İçinde bulunduğu çağın gerektirdiği gelişim ve değişimlere ayak uydurabilen, ana dilinin yanı sıra en az bir yabancı dili etkin olarak kullanabilen, spora ve sanata ilgili, kültürler arası dayanışmaya sahip, araştıran, üreten, hem sosyal hem de akademik yönden nitelikli öğrenciler yetiştirerek onları yüksek öğrenime hazır hale getirmek; öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve velilerimiz ile birlikteel ele geleceğe yürüme hedefindeyiz.

Güncelleniyor…

İletişim